Osada Skoczkowo

Wakacje

od 4 200 zł
8 dni
← Wróć do ofert

Podana oferta cenowa dotyczy 2, 3 i 4 osób.

„Ostrzycki Las” to nowoczesny, kameralny ośrodek wczasowy położony w miejscowości Pierszczewko koło Krzesznej nad samym jeziorem Ostrzyckim, w sercu Szwajcarii Kaszubskiej.

Goście mają do dyspozycji duży, własny pomost z możliwością wędkowania, a także saunę wraz z balią.

Na terenie ośrodka znajduje się również wiata grillowa, w której można zorganizować plenerową imprezę okolicznościową oraz specjalne miejsce na ognisko, tuż nad brzegiem jeziora.

W ośrodku znajduje się atrakcyjny plac zabaw dla dzieci i małe trawiaste boisko piłkarskie. Mamy także niewielką biblioteczkę, w której można wypożyczyć na czas pobytu, nie tylko skandynawskie kryminały.

W odległości 200-stu metrów od naszych domków, na przesmyku jeziora Ostrzyckiego i jeziora Potulskiego znajduje się urokliwa plaża z kąpieliskiem.

Warunkiem dokonania rezerwacji jest dokonanie przedpłaty na rachunek spółki Ostrzycki Las w wysokości 50% wartości pobytu. Pozostała kwota jest pobierana przy zameldowaniu. Pobieramy także przy zameldowaniu kaucję na poczet ewentualnych szkód w wysokości 500 zł od domku (w gotówce), którą zwracamy przy wymeldowaniu.

Opłata klimatyczna – zgodnie z właściwą uchwałą Rady Gminy Stężyca  pobiera się opłatę miejscową  od osób fizycznych przebywających dłużej niż dobę w celach wypoczynkowych, szkoleniowych lub turystycznych na terenie gminy Stężyca. Stawka opłaty miejscowej wynosi od 01.01.2021 r. 2,41 zł dziennie. Opłatę przyjmujemy na miejscu, wyłącznie w gotówce.